سی شارپ #C

آموزش برنامه نویسی #C – شروع کار با visual از شروع تا شروع

آموزش برنامه نویسی #C: برای بازکردن یک پروژه Visual ابتدا باید برنامه Visual رو باز کنید. کمی صبر کنید چون این برنامه برای اجرا مدتی طول می کشد. تصویری که بعد از باز کردن Visual می بینید محیط این برنامه است. ابتدا برای ایجاد پروژه از منوی File که در بالا سمت چپ Visual وجود دارد را باز کنید تا گزینه های فایل نمایش داده شوند. اولین گزینه که New Project یا ایجاد پروژه جدید نام دارد. ما برای شروع از این گزینه استفاده می کنیم. بر روی New Project کلیک کنید. پنجره ای تحت عنوان New Project باز می شود.

در منوی سمت چپ قسمت کاربری که قرار است در رابطه با آن پروژه بنویسید را انتخاب می کنید. ما باید بر روی Windows کلیک کنیم. در سمت راست منویی به چشم می خورد که ما برای شروع گزینه اول یعنی Windows Forms Application را انتخاب می کنیم. بعد از انتخاب گزینه Windows Forms Application در قسمت پایین سمت چپ پنجره New Project نام پروژه که میخواهیم شروع بکنیم را می نویسیم که خود Visual آن را به صورت پیش فرض WindowsFormsApplication قرار داده که شما آن را به دلخواه تغییر دهید. در زیر قسمت نام قسمتی تحت عنوان location وجود دارد که محل قرار گیری پروژه را نشان می دهد. شما با کلیک برا روی دکمه browse می توانید محلی دیگر برای ذخیره ی پروژه انتخاب کنید.
با ما همراه باشید…آموزش برنامه نویسی #C
بعد از اتمام مراحل بالا بر روی گزینه OK کلیک کنید تا پروژه ایجاد شود تبریک ! شما توانستید محیط کار و اولین فرم از محیط را باز کنید. برای آموزش مراحل دیگر با ما در قسمت های دیگر همراه باشید…آموزش برنامه نویسی #C

1 دیدگاه در “آموزش برنامه نویسی #C – شروع کار با visual از شروع تا شروع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *