HTML و CSS

آموزش HTML و CSS – لینک چیست؟- link

Link چیست؟ – آموزش HTML و CSS
با موضوع Link به مرور آشنا هستید Link عنوان آدرسی است که شما را به صفحه ای دیگر دعوت می کند. در واقع فرض کنید برای رفتن به یک مسیر راه به دو راهی می خورید یک راه، راه شما نزدیک می کند و ره دیگر احتمال دارد که شما را به مقصد برساند شما کدام راه را انتخاب می کنید. Link راهی است که شما را به موضوع مرتبط می سازد. گاهی با یک کلیک است.
اگر شما از سایتی برنامه یا چیزی دانلود کرده باشید به وضوح می توان گفت که آن دکمه ای که شما را در صفحه سایت به سوی دانلود کردن سوق می دهد همان Link است. Link کردن در HTML بسیار آسان است و به مراطب جزو راحترین بخش های سایت است.
استفاده Link در HTML – آموزش HTML و CSS
در زبان Link HTML کردن را به این گونه که شما با استفاده از Tag کاربردی a آدرسی را به صفحه ای که در حال طراحی آن هستید متصل می کنید. من اکنون می خواهم با استفاده از  Link a Tagرا بنوییسم که شما را به صفحه اصلی سایت باز گرداند.
با دقت به این کد نگاه کنید.

a Tag از جمله Tag های دو Tag است که شما یک a Tag برای باز کرده عملیات Link کردن و یک a Tag برای پایان کار از آن استفاده می کنید. خب بخش هایی برای شما سوال است را بررسی می کنیم درون Tag باز a از href استفاده شده تا Link که در داخل دابل کد(”  “) قرار دارد را معرفی کند آدرس روبروی شما آدرس است که میخواهیم صفحه را به آن Link کنیم. اما بین دو Tag باز و بسته آ عنوان کلمه ای است که به صورت Link در مرورگر شما قابل نمایش است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *