سی شارپ #C

خرید پروژه حسابداری تالار عروسی

به قسمت فروش و معرفی برنامه سی شارپ تالار عروسی خوش آمدید.

این برنامه تحت زبان برنامه نویسی سیشارپ کد نویسی شده و به صورت عمومی قابل فروش است. یک برنامه که به شما این امکان را می دهد تا برای تالار عروسی خود یک برنامه حسابداری حرفه ای داشته باشید برنامه که بتوانید تا با کمترین هزینه ممکن .کار ها پیش ببرید. برنامه که با آن می توانید انواع فرم ها را بسازید بی آنکه سختی اکسل و فرم هایی که برای فهمیدن آن ها مدت ها طول خواهد کشید.

بررسی تخصصی برنامه:تالار عروسی

در هنگام ورود به این برنامه با صفحه ای که توسط ادمین رمز گذاری شده و با رمز و کلمه عبوری که خود تعریف کرده اید به آن وارد می شوید. صفحه ورودی این برنامه که با طراحی عالی و فوقالعاده انجام شده تا بیش از همیشه کاربر پسند باشد.
همان طور که در تصویر می بینید این برنامه در حال حاضر ۵ فرم به صورت دکمه در صفحه اصلی و باقی فرم ها در منو یی که برای این برنامه تعریف شده است وجود دارد . برنامه که در مقابل شماست با فرم هایی همچون فرم غدا که بتوانید اسیستی از قیمت غذار هر پرس و سایر قیمت های آن داشته باشید و همینطور فرم رزو که شامل اطلاعات اولیه برای رزو تالار است و سایر فرم ها که هر کدام بنا بر سفارش شما قابل تغییر است. برای این برنامه که می تواند صدا ها قرار عروسی را به صورت نامحدود در خود جای دهد. تالار عروسی عنوان برنامه ای که توسط گروه برنامه نویسی پنگوئن انجام شده و بلافاصله بعد از اتمام کار با کمترین قیمت ممکن در ایختیار شما قرار خواهد گرفت. شما دانشجویان عزیز می توانید این برنامه سی شارپ را به صورت پروژه با قابلیت نمایش کد ها در ویژوال ازما خریداری کنید.

خرید پروژه حسابداری تالار عروسی
تالار عروسی

مشخصات پروژه:
نام: تالار عروسی
نام لاتین: Talar Arosi
تم: ست قهوه ای
طراخ: گروه طراحی پنگوئن
نام طراح: فریدون
وضعیت: در مراحل پایانی ساخت
قیمت: به زودی…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *